deka dvojitá tenká Animals Outlast natur melír/oliva

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
6373A.03
EAN:
8594905573162
Výrobce:
Cena s DPH: 499 Kč
Cena bez DPH: 412 Kč
Skladová dostupnost:
Skladem u dodavatele

  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: deka dvojitá tenká Animals Outlast natur melír/oliva
Deka dvojitá tenká ANIMALS Outlast®, vyrobená pod značkou Little Angel, má mnohostranné využití a je vyhledávaným praktickým pomocníkem. Je vhodná jak do kočárku, postýlky, či na hraní. Jednu stranu tvoří designový materiál, druhou hřejivý materiál. Vnitřní část obsahuje termoregulační materiál Outlast®, který udržuje teplotní komfort. Vaše miminko zahřeje, ale nepřehřeje.

•moderní design
•mnohostranné využití
•termoregulační materiál s bavlnou, který udržuje stabilní teplotu

rozměry: 70 x 100 cm
materiál: 90%Bavlna, 5%Polyester, 5%Elastan/67%Bavlna, 29%CV"Outlast®"4%Elastan
praní: 30°C

Materiál Outlast®
Outlast® je speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu. Byl vyvinutý v NASA a původně se přidával do rukavic a obleků kosmonautů. Nyní se využívá převážně v oděvním průmyslu, ale můžete se s ním setkat také ve zdravotnictví nebo armádě. Vyniká především výbornými termoregulačními vlastnostmi. Umí regulovat a vyrovnávat teplotu těla. Jakmile materiál pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. Pochopitelně v případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Outlast® také redukuje vznik potu a omezuje tak pocení až o 40%.

Po testech ve vesmíru Outlast® konečně na Zemi.
Technologie Outlast® je jediným materiálem typu Phase Change, který získal pečeť Certified Space Technology™. Tato technologie byla původně vyvinuta pro organizaci NASA a je průběžně ověřována ohledně efektivity a bezpečnosti, a to v nejrůznějších aplikacích, které na trh dodávají renomované značky. V současnosti vlastní Outlast přes 26 patentů v segmentu materiálů regulujících teplotu.
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
VYBRAT KATEGORII
+420 736 689 443, 608 164 560

0 kusů / 0